ANA SAYFA

 

ANA SAYFA

 

Burin Reklam İth.-İhr. temelleri 2006 senesinde İstanbul’ da atılmış daha sonra da 2010 yılında faaliyetlerini Mersin’ e taşımış, bugüne kadar birçok köklü kuruluşun kurumsal iletişim çözüm ortağı olarak çalışmış, geleceği tasarlamayı ilke edinmiş bir Tam Hizmet Reklam Ajansıdır.

 

Hizmet verdiği markaların ve kurumların ihtiyaç duyduğu pazarlama ve iletişim çalışmalarında profesyonel çözümler üreten, kurumsallık ve kurumsal görsel bütünlüğü prensiplerinde ilk sıraya yerleştirmiş, yenilikçi ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile müşterilerine indoor-outdoor grafik tasarım, kurumsal kimlik, ambalaj tasarım, matbaa hizmetleri, promosyon, web tasarım, sosyal medya takibi ve tabela üretimi konularında hizmet vermektedir.

 

Bizim en önemli farkımız offline pazarlamayı da online pazarlamayı da bilmemiz ve kullanabilmemiz. Bize göre reklam faaliyetleri bir bütündür ve proje bazlı olarak hayata geçirilmelidir. Mesela sadece iyi bir web sitesi yaparak ve ya iki hafta billboarda çıkarak markanızı güçlendiremez, tutundurma yapamaz ve satışlarınızı arttıramazsınız.

Tabela firmanızın dışarıdaki yüzlerinden en önemlisidir. Burin Reklam İth.-İhr. kendi bünyesinde tabela üretimi yaparken bu güne kadar yaptığı bir çok çalışma ile bulunduğu şehirde öncü olmuş ve öncü olmaya devam etmektedir.

"AYNI OLMAK FARK EDİLMEMEK DEMEKTİR" anlayışı ile fark yaratacak ürünleri tasarlamak ve hayata geçirmek bu konuda ilkemizdir.

Promosyon sevindirir, yıl 2050 de olsa promosyon sevindirecek ve promosyon hatırlatacak yaklaşımı ile firmalarımıza bu konuda bütçelerinde kısıntıya gitmemelerini önemle hatırlatıyoruz. Burin Reklam İth.-ihr. promosyon konusunda çok çeşitli bir portföye sahip olup; firmanıza en uygun promosyon malzemenin seçimi konusunda destek vermekte ve promosyon ürünlerinizin doğru zamanda size ulaşmasını sağlamaktadır.

/

 

BİZ KİMİZ

 

Biz tasarımı pazarlamadan bağımsız düşünmeden, teknolojiyi takip ederek kendi sanatımızı ortaya koyuyoruz. Grafik tasarım bir şeyleri tamamen yeniden var edebileceğimiz bir alan olduğu için işinde profesyonel ekibimle işimizin en önemli olan bu kısmında algı yaratacak işler peşinde koşuyoruz.

Her geçen gün dünyanın neresinde olursa olsun firmalar  mal ve hizmetlerinden daha çok satabilmek için daha fazla çaba harcıyorlar ve klasik tabir ile dünya globalleşiyor, her şeyi bulmak ve satın almak kolaylaşıyor, rekabet artıyor. Bu nedenle biz farklı bakış açıları ve dijital trendler ile oluşturulmuş farklı, kullanılabilir ve günün gereksinimi olan yalın tasarımları müşterilerimize sunuyor ve tavsiye ediyoruz.

/

 

CREATIVE

 

BİZ KİMİZ

 

OUTDOOR

BİZ KİMİZ / HİZMETLERİMİZ

KURUMSAL KİMLİK

Her birimizin nasıl ismi ve birbirinden farklı bir yüzü var ise kurumsal kimlik de firmaların ismi ve yüzüdür. Kurumsal kimlik firmanın kurulum aşamasında ve ya yenilenme dönemlerinde en önem vermesi gereken konulardan birisidir.

Burin Reklam İth.-İhr. kurumsal kimlik konusunda ayrıca uzmanlaşmış bir kadro ile bir çok firmanın kurumsal kimliğini oluşturmuş, oluşturmakta ve bir çok firmanın kurumsal kimlik danışman kurumu olarak da çalışmalarına devam etmektedir.

SOSYAL MEDYA

Firmalar önümüzdeki yıllarda devamlılıklarını sağlamak adına reklama, özellikle de dijital çağın dünyayı değiştiren yönüne ve tabii ki sosyal medyada yer almaya daha fazla ihtiyaç duyacaklar. Burin Reklam İth.-İhr. anın anı kovaladığı bu kulvarda müşterilerine özel eğitimler almış bir kadro ile hizmet vermektedir.

Reklamcılıkta her şey her yerde var olmak demek değildir ama doğru planlandığında outdoor reklamcılık çok fayda getirecektir. Outdoor reklamcılıkta planlama ve zamanlama her şeydir.

İNÖNÜ MAH. 1401S. NO:26 K:2 D:9

YENİŞEHİR / MERSİN

CREATIVE

 

GRAFİK TASARIM

PROMOSYON ÜRÜNLER

ALL RIGHTS RESERVED

+90 324 327 27 67

info@burin.gen.tr

2015 BURİN REKLAM İTH.-İHR.

TABELA

WEB TASARIM

REFERANSLAR

 

burin IN WORLD

 

REFERANSLAR

 

/

 

İLETİŞİM

 

burin IN WORLD

 

İLETİŞİM

 

/